www.drukiszkolne.net.pl

Centrum Zaopatrzenia Szkół -  druki szkolne, dzienniki szkolne, dzienniki zajęć, dzienniki lekcyjne, dyplomy szkolne, legitymacje szkolne, arkusze ocen, dziennik przedszkola.


Witamy w sklepie Centrum Zaopatrzenia Szkół. Działając od kilku lat na rynku, postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie i zaoferować Państwu dostęp do szerokiej gamy druków szkolnych, dyplomów, teczek, biurowych materiałów eksploatacyjnych i drobnego wyposażenia przeznaczonego dla biur, szkół i innych placówek oświatowych.

Chcemy sprzedawać Wam sprawdzone produkty i rozwiązania, które są Wam potrzebne. Staramy się o zapewniać najwyższą jakość produktów i rzetelną obsługę przy zachowaniu umiarkowanych cen.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu gsm 606 791 239. Zapraszamy również do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: sklep@drukiszkolne.net.pl, nasze numery faxów to 32 279 18 42 lub 32 750 65 92.

Jeśli jeszcze nie korzystaliście z oferty naszego sklepu i nawiążecie z nami kontakt, będzie nam bardzo miło i będziemy wdzięczni za wszystkie uwagi i sugestie, które pomogą nam polepszyć naszą działalność.

Życzymy udanych zakupów.


 

Wróć do strony głównej